Досить одного разу спробувати справжній іспанський хамон, щоб полюбити його назавжди. Адже це не просто чудово приготований свинячий окіст. Іспанські майстри за багато століть навчилися створювати з нього справжній делікатес. Для елітного «іберіко» спеціально відгодовують свиней виключно жолудями, за рахунок чого м'ясо набуває непередаваний смак у поєднанні з особливою м'якістю. Для «серрано» використовують біле м'ясо звичайних гірських свиней. З пропонованим нами іспанським вином обидва види доставлять незабутню радість найбільш вибагливим гурманам.

Крім іспанських вин і хамона, ми будемо раді запропонувати широкий спектр відповідних їм за якістю продуктів з цієї напоєної щедрим сонцем країни:

  • ковбаски фует, сальчічон і ломо;
  • козячі, коров'ячі й овечі сири.
  • оливкова олія.
Ми готові запропонувати, крім продуктів, підставки для хамона і спеціальні ножі з якісними точилами.

Наші постійні покупці цінують не тільки пунктуальність, оперативність виконання замовлень. Товари прекрасної якості ми намагаємося запропонувати за максимально доступною ціною. Ми прагнемо, щоб якомога більше людей мали можливість насолоджуватися чудовою якістю іспанських продуктів не тільки в свята.

Неперевершені іспанські вина, сири, хамон і інші продукти – це частина багатовікової культури Іспанії. І ми щасливі, що маємо можливість запропонувати їх нашим покупцям.